Slide not found. Please create the revolution slider then coose the slider ID when you edit this page.
1.) If you want to import slider demo content, please watch this video https://www.youtube.com/watch?v=3YmMFTXiWZU&feature=youtu.be&t=52s from 0:52 sec.
2.) Edit this page and select the proper slide from slider item.

Poznaj Nasze Apartamenty

Komfort, Lokalizacja, Styl
Dream View - Dziwnów
Dream View - Szklarska Poręba
Dream View - Mikołajki

Opinie

Co Klienci mówią na nasz temat
 • Są miejsca, których zdecydowanie nie da się zapomnieć. W apartamencie Dream View spędzamy cudowne chwile. Niczego tu nie brakuje, właściciele zadbali byśmy czuli się komfortowo i bezpiecznie. To idealne miejsce by złapać oddech, energię, zainspirować się pięknym widokiem, pochodzić na długie spacery, skorzystać z plaży, obejrzeć ulubione filmy na wygodnej sofie, zaparzyć sobie pyszne espresso, czy przyrządzić ulubione potrawy – bo w kuchni niczego nie brakuje – przede wszystkim warto jednak witać i żegnać dzień z obłędnym „Dream View”, czyli widokiem z tarasu jak z najpiękniejszych snów. Będziemy wracać, dziękujemy.

  Sandra Staniszewska - Herbich
  Opinia z Google
 • Piękny widok, dobra lokalizacja, luksusowe i komfortowe wnętrza, gospodarz baardzo kontaktowy i pozytywnie nastawiony
  Chętnie odwiedzę to miejsce ponownie

  Konrad Kubiak
  Opinia z Google
 • Idealne miejsce do pracy zdalnej, z panoramicznym widokiem na morze i plażą tuż obok apartamentu. Zamiast wykonywać obowiązki służbowe w domu można robić to na tarasie, przy relaksującym szumie morza, które jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Przerwę na obiad, urozmaicałem kąpielą, a popołudniu, po pracy z całą rodzina spędzaliśmy czas na plaży i wycieczkach. Polecam też przed pracą poranne treningi na plaży, pozytywnie nastrajają na cały przed komputerem. Mam nadzieję, że w tym roku będzie można dalej zdalnie pracować, bo w planach mamy tam kolejny wyjazd.

  Krzysztof Druszcz
  Opinia z Google

Galeria