Szkoła Wspinaczki

Wspinart

WSPINART

Szkoła wspinaczki i nie tylko…

Pasja wspinaczki i innych sportów górskich oraz chęć zarażania nią innych, wiele lat temu spowodowały powstanie Szkoły Wspinaczki WSPINART.

Nasza paleta szkoleń wspinaczkowych jest bardzo zróżnicowana pod względem odbiorców, charakteru, jak i zakresu szkolenia:

Dla początkujących:
– pomagamy zrobić “pierwsze kroki w skałach” 🙂
– szkolimy indywidualnie, grupowo lub w formie szkoleń rodzinnych
– prowadzimy podstawowe kursy wspinaczki wg programu PZA (po drogach ubezpieczonych i pełne skałkowe)

Dla bardziej doświadczonych:
– indywidualnie lub grupowo doskonalimy efektywność wspinaczkową (techniki ruchu; techniki asekuracyjne/linowe; taktyka wspinania w skałach; bouldering w skałach)
– rozwijamy umiejętności wspinaczkowe na kursach doszkalających na własnej asekuracji (zgodnych z programem PZA)

Swoją siedzibę mamy tutaj, w 9up i co za tym idzie – głównie działamy w pobliskich Górach Sokolich (Sokolikach) oraz Rudawach Janowickich, a czasem dla odmiany – w innych interesujących rejonach wspinaczkowych Kotliny Jeleniogórskiej.

Poza WSPINaczką, zimą, zajmujemy się również NARTami w wielu ich odmianach (na stoku, skitury, biegówki) w rejonie Karkonoszy, po polskiej i czeskiej stronie. Dzięki temu, korzystając z tutejszych noclegów w sezonie zimowym możecie skorzystać z doświadczenia i umiejętności naszego instruktora ;). Śmiało możecie liczyć na nasze wsparcie – zorganizujemy naukę, czy też doskonalenie jazdy na nartach lub podpowiemy dokąd w danym momencie warto pojechać.

W sportach górskich szczególnie ważna jest dbałość o bezpieczeństwo oraz możliwie najlepsze opanowanie warsztatu umiejętności. Dlatego naszą kadrę szkoleniową stanowią aktywni instruktorzy z bogatym doświadczeniem i potwierdzonymi kwalifikacjami ( uprawnienia PZA we wspinaczce i PZN w narciarstwie).

Więcej informacji, terminy i rezerwacje tutaj